PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 733
oceny
6,6 10 1 141733
4,9 17
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Co z Carnagem?

ocenił(a) film na 7

W filmie Spidey widzi się po raz pierwszy z Venomem no i on został zniszczony,więc moje pytanie brzmi tak:
Skoro Venom został zniszczony wraz z Ediem Brockiem to kiedy powstał Carnage? Nie mogli się spotkać gdyż Venom był cały czas w domu Petera.Wychodzi na to że Spider man nie zniszczył Venoma.Tak chociaż ja myślę.Wytłumacz mi ktoś o co chodzi? Z góry dziękuję

ocenił(a) film na 3
roman876

Daj spokój, ten film to szambo

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Niby dlaczego?

ocenił(a) film na 3
roman876

Głupi humor, żenująca gra aktorów, napieprzenie wszystkiego bez senus i składu plus zepsucie ulubionej postaci fanów - Venoma

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Wygląd Venoma jest największym minusem tego filmu ale nie przeszkadzało mi to w oglądaniu. Komiksowy Venom był zupełnie inny duży niczym Hulk ,ale myślę że problem jest też aktor grający Eddiego Brocka.Co do aktorów nie mam żadnych zastrzeżeń zagrali dobrze zwłaszcza Maguire.
Jak dla mnie ta część była całkiem dobra mogło być lepiej,ale zrobili jak zrobili i mi się podobało.

ocenił(a) film na 3
roman876

Do serii The Amazing się nie umywa

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

No też przyznaję że bardziej przypadła mi do gustu seria Niesamowitego.Webb dał z siebie wszystko.Wyreżyserował dwie świetne części o człowieku pająku,miały być kolejne części.Niestety seria została skasowana i robią teraz wszystko od nowa.Jest to przykre ponieważ tracimy również aktora który był idealny do roli pajączka.Natomiast jeśli chodzi o trylogie Raimiego,również mi się podoba.Wciągająca fabuła,dużo akcji i dobre aktorstwo.

ocenił(a) film na 3
roman876

Dla mnie o wiele ciekawszy byłby Pajączek jesli byłaby w nim Czarny Kot

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Ja bym chciał zobaczyć Carnage.Dla mnie to byłoby o wiele ciekawsze,ale podobno w nowym Spider manie ma się pojawić podstępna szóstka

ocenił(a) film na 3
roman876

Nie, to będzie oddzielny film o Sinister Six

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Jesteś pewien gdy czytałem na filmwebie informacje dotyczące filmu pisano że ma się pojawić Sinister Six i do tego Iron man z których będzie walczyć człowiek pająk ponieważ chce się dostać do Avengersów

ocenił(a) film na 3
roman876

To tylko plotki, Sinister Six miał nawiązywac do serii Amazing jeszcze, więc może w ogóle nie powstać

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Ok dzięki że mi to wytłumaczyłeś,ale projekt chyba został przesunięty

ocenił(a) film na 3
roman876

Nowy Spider to nowe filmy

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Czyli co zaczynają wszytko od nowa i pająk nie będzie w Avengersach?

ocenił(a) film na 3
roman876

Będzie ale bez origin story, będzie wzmianka o nim w Ant-Manie i już jako postac pojawi się w Civil War

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

No wiem ale czy będzie film jak on dołącza do Avengers?

ocenił(a) film na 3
roman876

Hmm pewnie dopiero w 3 części Avengers

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

http://www.filmweb.pl/news/Drew+Goddard+zamiast+%22Sinister+Six%22+nakr%C4%99ci+ %22Spectacular+Spider-Man%22-110086

ocenił(a) film na 7
roman876

Tutaj o tym można nie co przeczytać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones